BİZ KİMİZ?

Tek kullanımlık cerrahi önlük, örtü ve örtü setlerinin tasarımını ve üretimini gerçekleştiren firmamızın kurucuları, 1993 yılında İstanbul’da başlayan serüvenine İtalya da alınan disposable ürün üretimi ile ilgili eğitimden sonra, geçen 28 yıl boyunca edindikleri bilgi, birikim ve tecrübelerini de katarak sektöre yön verenlerden olmayı başardılar.

Yılların verdiği tecrübe ile insan sağlığının sektörümüzdeki öneminin farkında olan firmamızın üretim tesisi EN ISO 9001:2015, EN ISO 13485:2006 Kalite Yönetim Sistemi Standartları ve 93/42/AT Ek-V Medikal Cihazlar Direktifi’nin içerdiği her türlü koşulları sağlayacak alt yapıya sahiptir. Ürünün başlangıç aşamasından son aşamasına kadar, bu standartlar göz önüne alınarak büyük titizlik ve bilinçle hareket edilmektedir.

Tek kullanımlık ürünlerimizi ülkemizin her köşesine ulaştıran firmamız, dünyadaki pazar payını da yaptığı antlaşmalar sayesinde arttırmaya devam etmektedir

Misyonumuz

Sağlık sektöründe var olan kalite anlayışına yeni bir pencere açarak sektörde süratli, güleryüzlü, ilkeli ürün ve hizmetler sunmak.

Vizyonumuz

Sağlık sektöründe ulusal ve uluslar arası platformlarda teknolojik gelişmelere hızlı uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklıklarının birinci derece tercih ettiği bir dünya şirketi olmak.